Par VIESNĪCU

Viesnīcas piedāvājumā:

– 22 numuriņi

16 divvietīgi, 1 ģimenes, 5 hosteļa numuri ar koplietošanas labierīcībām

Bezmaksas iežogots stāvlaukums.
Virkas muižas viesnīca ir atvērta visu gadu. Recepcijas darba laiks ir 24h diennaktī. Viesnīcā pieņem gan skaidras naudas maksājumus, gan maksājumus ar karti. Virkas muižā pieejams bezvadu internets, stāvlaukums, vieta piknikam. Viesnīcas apmeklētājiem piedāvājam saliekamo bērnu gultiņu, bērni līdz 6 gadu vecumam bez papildus gultas par nakšņošanu nemaksā. Papildus gulta numurā maksā EUR 10. Visā viesnīcā nav atļauts smēķēt, bet ir atļauts ierasties ar mājdzīvniekiem (kaķi, suņi). Kopējais istabu skaits viesnīcā – 22, maksimālais viesu skaits – 46
Noteikumi Virkas muižas viesiem. Reģistrācijai ierašanās viesnīcā no plkst. 16.00, bet izrakstīšanās līdz plkst. 11.00. Veicot rezervāciju, individuāliem tūristiem priekšapmaksa nav nepieciešama. Grupu rezervācijām vai individuāliem tūristiem, kas rezervējuši vairāk par 3 numuriem, rezervācija tiek apstiprināta veicot iemaksu 50% apmērā par viesnīcas pakalpojumiem. Savlaicīgi veicot rezervāciju, no 20 personām viesnīca nodrošina ēdināšanas pakalpojumus.
Wi-Fi
Āra terase, piknika vieta.

Brokastis

brokastis

Karstā bufete.

Cena vienai personai – 4,50 EUR

Telpu noma pasākumiem

icon-meeting-room-booking

Četras savstarpēji savienojamas telpas pasākumiem un semināriem līdz 60 viesiem .

Telpu īre 40,00 EUR par pirmo stundu un 20,00 EUR par katru nākamo stundu par katru zāli.

E-pasts rezervācijām no mājas lapas

Velosipēdu noma

Velosipēdu noma viesnīcas viesiem 7,00 EUR dienā. Ir pieejamas velomaršrutu kartes Kuldīgā un Kuldīgas apkārtnē.velo

Taksis:24 stundas

tālr. +371 288 443 02taxi

Pastaigas pa Kuldīgu

icon-20-21

Vislabāk iepazīt Kuldīgu ar tās stāstiem un leģendām, latviešu un krievu valodā.

Ekskursijas pa pilsētu vada sertificēti Kuldīgas gidi:

Inga Trumsiņa t +371 286 576 64

Inese Šmukste t +371 298 264 45

Inga Rancāne t +371 291 638 99

Vēsture
Firckshof

Virkas muiža un pilsētas rajons nosaukumu ieguvis latviskojot vācu baronu Firksu dzimtas īpašuma nosaukumu – Friehof, Firchshof, (latviski- Werkes, Wirkes muiža), kas pēc būtības nozīmē Firksiem piederoša zeme un muiža.
Pirmais īpašnieks Jirgens fon Firkss 1494 .g. saņem lēnī zemi no Livonijas Ordeņa Kuldīgas komturejas un uzceļ pirmo namu 1,5 km uz ZR no tagadējā vecā Ventas tilta upes kreisajā krastā .Virkas muiža, tautā saukta arī Althof –Vecmuiža , piederēja 372 ha zemes , divas pusmuižas: Jaunmuiža (Neuhof ) un Dzilnas , Briģa mājas un sešas zemnieku sētas. Domājams, ka Virkas muižā valdījušas trīs baronu Firksu paaudzes ,taču pēc Jirgena fon Firksa mazdēla nāves 1600. gadā īpašumu iznomā. No 1677 –1698.gadam namā dzīvojis prāvests Gerhards Hartmans, tad mācītājs Bernhards Johans Nereziuss tad muižā darbojusies draudzes skola.
1705.gadā muiža ir Kurzemes bruņniecības un hercogistes pārvaldē. 1753.g.kļūst par hercoga Pētera Bīrona privātmuižu. Frīdrihs Ernests Brinkenss ir Tukuma virspilskungs ,sirdsapziņas tiesas prezidents un nākamais muižas īpašnieks. Ap 1803.gadu muiža ir barona Didriha Johana Vernera Bēra īpašums iespējams, ka tad ir tapušas torņveida mūra piebūves abos muižas spārnos. Mēs nezinām muižas arhitekta vārdu un varam vienīgi minēt, vai celtnieki ir iedvesmojušies no 19.gs. tik aktuālās Šveices koka arhitektūras stila, vai vēlējušies radīt romantisku, kokgriezumiem rotātu namu mīļotajai līgavai. Muižas leģenda ir noslēpums, taču rodams šeit, tāpat kā senāk, ceļiniekiem patvērums un veldze nogurušajiem.

veca virka